projektant/ka silnoproudých rozvodů
SUDOP PRAHA a.s.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : Praha 3, Olšanská 1akontakt : Lucie Flekalová : lucie.flekalova sudop.cz, tel : 267 094 329SUDOP PRAHA a.

s. je projektová, inženýrská a konzultační firma specializovaná na problematiku dopravních staveb.Pro rozšíření našeho týmu přijmeme perspektivního pracovníka / ci na pozici : Projektant / ka silnoproudých rozvodůMísto výkonu práce : Ústí nad LabemPožadujeme : ostudent FEL nebo min SŠ odborné průmyslové školy,oznalost práce na PC (základy CAD -

ACAD / MicroStation, Word, Excel),oschopnost práce v týmu, ale i samostatně,ozájem o drážní problematiku,oodpovědnost a preciznost,ovýborné komunikační dovednosti,ořidičský průkaz skupiny B,opříjemné a profesionální vystupování.

oPracovní náplň : ospolupráce a později samostatná činnost při zpracování projektové dokumentace silnoproudých rozvodů (rozvody nn a vn distribuční, silnoproudé rozvody drážní tj.

elektrický ohřev výhybek, osvětlení, rozvody NN a jiné) na infrastrukturních stavbách, případně přeložek kabelů a vedení ČEZNabízíme : odobré platové podmínky,ozajímavou samostatnou a zodpovědnou práci při řešení velkých dopravních staveb,opracoviště vybavené moderní výpočetní technikou,omožnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání,osociální výhody (týden dovolené navíc, výhodné stravování, penzijní připojištění).

Nástup : nástup možný ihned nebo dle dohody

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost