Inženýr výstupní kontroly - vhodné i pro absolventy
Gudmund s.r.o.
Žleby, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Jako Inženýr výstupní kontroly se staneš součástí týmu v oddělení, které se specializuje na zavádění novinek. Jakmile budeš pořádně zaškolen, staneš se vedoucím projektu.

Tvůj pracovní den : - Máš na starosti kontrolu a zkoušení výrobků. - O těchto činnostech děláš záznamy. - Pracuješ s technickou dokumentací.

 • Tvůj názor je důležitý i při přípravě / zlepšování zařízení, které nové výrobky zkouší.Požadujeme : Nehledáme superhrdinu protože tě čeká kvalitní zaškolení, ale někoho, kdo má : - ÚSO / SŠ elektro vzdělání.
 • Základy angličtiny. - Znalosti práce na PC. - A kdo je týmový hráč, pečlivý a zodpovědný.Nabízíme : - Mzdu 31.000 41.000,- - Jednosměnný provoz pracovní doba ti umožnuje přijít do práce mezi 7-8 hod.
 • a domů můžeš vyrazit už v 15 : 30 . - Samozřejmostí jsou i základní příplatky a proplácené přesčasy pokud ale budete chtít, můžete si za nadělané hodiny vybrat náhradní volno.

 • Šance získat cenné zkušenosti technologie, které na vás čekají ve výrobě, jsou ty nejmodernější v oboru. - Skvělou jídelnu s bohatým výběrem jídel (česká i japonská kuchyně) většina jídel k obědu nebo večeři stojí 16 Kč.
 • 5 týdnů dovolené. - On-line systém benefitů kam vám každý měsíc pošleme peníze, které můžete využít například na penzijní spoření, životní pojištění, wellness, vstupenky na kulturu nebo i do lékárny.
 • Další benefity stravenky, možnost nakoupit firemní výrobky / služby za zvýhodněné ceny a společné firemní akce. - Společnost vyrábí pro většinu světových automobilek a u některých, svým zaměstnancům zajistila slevy na jejich vozy.
 • Přímo u firmy je velké bezplatné parkoviště, autobusová zastávka i hlídané stojany na kola. - Budete součástí společnosti, která představuje evropskou základnu pro výrobu audiotechniky a dalších výrobků pro nejvýznamnější světové automobilky jako Audi, Daimler, Ford, Jaguar Land Rover, Škoda a další.
 • Pokud se chcete zlepšovat v angličtině tak se nemusíte bát u nás ji rozhodně nezapomenete pracuje u nás totiž spousta kolegů ze zahraničí.
 • Vhodné pro muže i ženy.Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost