Prodejci partnerské prodejny
MIND s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Prodejce partnerské prodejnyBaví Vás komunikovat s lidmi a aktivně prodávat? Jdete si za svým a oceňujete možnost být odměňován / na dle osobního výkonu?

Přemýšlíte, jaké by to bylo stát se členem našeho prodejního týmu plného sympatických kolegyň a kolegů? Tak neváhejte a přidejte se k nám.

Co Vám nabízíme?o smlouvu na dobu neurčitouo proplacené čtrnáctidenní úvodní školeníí na naší centráleo průměrný výdělek 35 000 Kč měsíčně, nejšikovnější prodejci si po zapracování vydělají i 55 000 Kčo dvakrát ročně plně proplacený třídenní teambuilding s naším skvělým kolektivem a další firemní akceo mobilní telefon dle vlastního výběru a neomezený zaměstnanecký tarif s neomezenou porcí dato stravenky, MultiSport kartyo soutěže o parádní cenyo možnosti kariérního růstu a rozvojové programy pro každého prodejceCo od Vás potřebujeme?

 • o proaktivitu, nadšení, zaměření na výsledek, spolehlivost a zodpovědnosto příjemné vystupování, prozákaznickou orientaci, vstřícný přístupo uživatelskou znalost práce na PC, práci s našimi systémy Vás naučímeo český jazyk;
 • anglický jazyk je výhodou, ne podmínkouCo u nás budete dělat?o aktivně nabízet a prodávat produkty a služby Vodafoneo poskytovat informace o nabídce Vodafone a zjišťovat potřeby zákazníkůo vyřizovat reklamace a zajišťovat administrativuo profesionálně reprezentovat značku VodafonePokud hledáte práci, ve které Vám bude fajn a kde si Vás budou vážit, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás!

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost