Dlouhodobá práce na plný úvazek
McDonald's
Modřice, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Koho hledáme?Nebaví vás každý den sedět v práci u počítače a dělat to samé stále dokola? Tak to se vám u nás nemůže stát.

Práce je u nás každý den jiná a kolektiv zaměstnanců velmi pestrý (věkově i zájmy). Stejně tak dokážeme vyjít vstříc i lidem co si rádi přispí a směny jim mohou začínat později.

Pokud tedy nejsi spokojen / a s každodenní rutinou, chceš si trochu okořenit život a nebojíš se práce kontaktuj nás.### Co nabízíme?

 • nástupní mzdu 120Kč / h pro plný uvázek- nástupní mzdu 115Kč / h pro brigádníky - 50% slevu na stravování a nápoje zdarma- příplatky za víkendy, noční a státní svátky- benefit kartu, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald s, tak u všech našich partnerů (Top4Football, DATART, O2Family, Knihy Dobrovský, Ryor, Marionnaud a další)- mzda na stanoveném účtu, ve stanoveném termínu do 15.
 • dne v měsíci- fajn práci u zaměstnavatele, který s tebou počítá dlouhodobě- uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti### Co očekáváme : - ochota učit se novým věcem- časová flexibilita- spolehlivost a zodpovědnostTěšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát.

  Benefits- Sleva na firemní výrobky / služby- Flexibilní začátek / konec pracovní doby

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost