Učitel/ka SŠ - odborné předměty - obor strojírenství
Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk
Pardubice, Šumperk
před 4 dny
source : Hitprace

Učitel / ka odborných předmětů SŠ z oboru strojírenství. Požadavky na vzdělání - předpoklady pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle zákona č.

563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících - magisterské vzdělání ( 9 odst. 2). Upřednostňujeme VŠ Mgr. neučitelský obor odpovídající vyučovanému předmětu (tedy titul Ing.

získaný na VŠ technického směru) s doplňujícím studiem pedagogiky podle 22, odst. 1 písm. a) zákona č. 563 / 2004 Sb., o ped.

pracovnících (DPS), ale toto DPS není podmínkou, může ho uchazeč absolvovat i při zaměstnání. Lze i se vzděláním VŠ Mgr.

pedagogického směru (učitelství odborných předmětů techického zaměření) se znalostí jednotlivých oborů.Pracovní úvazek bude upřesněn až po stanovení rozvrhu na školní rok 2020 / 2021 (může být i zkrácený).

Možnost doplnění i o výuku předmětů z jiných oborů (ve smyslu zákona č. 563 / 2004 Sb., o pedagogických pracovnících). Vhodné i pro OZP.

Příspěvek na stravování, FKSP. Prac. doba 7 : 00- 15 : 30. Kontakt : e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost