Průvodce, informátor
Římskokatolická farnost - arciděkanství Kutná Hora
Kutná Hora, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Nabízíme : zajímavou práci v chrámu sv.

Barbory, pestrou náplň práce : organizace návštěvnického provozu, prodej vstupného, suvenýrů a turistických materiálů, poskytování informací o chrámu, organizace nákupu a příjmu suvenýrů, příprava a dozorování akcí konaných v chrámu (koncerty, svatby atd.

drobný provozní úklid chrámu, administrativa související s provozem , příležitostné provádění návštěvníků v chrámu (v českém a cizím jazyce), zástup v Infocentru u chrámu sv.

Barbory, přátelské pracovní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, benefity - příspěvek na penzijní / životní pojištění, stravenky, pracovní smlouvu na dobu určitou (s výhledem prac.

smlouvy na dobu neurčitou), práci na plný úvazek. Požadujeme : středoškolské vzdělání s maturitou, nástup nejlépe ihned, příjemné a vstřícné vystupování, komunikační a organizační dovednosti, dobrou znalost anglického jazyka, zájem o historii, znalost práce na PC, časovou flexibilitu (práce na směny, včetně práce o víkendech), trestní bezúhonnost.

Zaměstnanecké výhody : dovolená navíc, příspěvek na penzijní / životní pojištění, stravenky, zaměstnanecká sleva na zboží atd.

Pracovní doba je nerovnoměrně rozvržená - jedná se o práci na směny podle otevírací doby chrámu sv.

Barbory a infocentra u chrámu sv.

Barbory.

Svůj motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte na adresu : monika.pospisilova khfarnost.cz. Do životopisu uveďte svůj souhlas se zpracováním a uchováním vašich osobních údajů podle zákona č.

101 / 2000 Sb.

za účelem výběrového řízení.

Bez tohoto souhlasu nebudeme moci vaše materiály zpracovat. Místo výkonu práce : chrám sv.

Barbory a a Infocentrum u chrámu sv.

Barbory v Kutné Hoře.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost