Sociální pracovník/ce Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi
Charita Holešov
Holešov, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

PRACOVIŠTĚ Holešov- Náplň práce : Sociální pracovník Sociálně aktivizačních služeb pro rodiny s dětmi- Požadavky : VOŠ nebo VŠ sociální pedagogika, sociální práce, charitní a sociální činnost (dle Zákona 108 / 2006 Sb.

o sociálních službách a Vyhlášky č. 505 / 2006 Sb.), znalost Zákona 108 / 2006 Sb., o sociálních službách a Vyhlášky č.

505 / 2006 Sb., zkušenost s terénní sociální prací výhodou, ŘP sk. "B", zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, schopnost týmové práce, schopnost práce na PC- doba určitá - zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou, Pracovní doba - Po / St 7 : 00-17 : 00, Út / Čt 7 : 00-15 : 00, Pá 7 : 00-13 : 30 hod.

 • Osobní kontakt je možný na pracovišti v době Po-Pá 8 : 00-14 : 00 hod.nebo telefonicky dohodnout v téže době, příp. písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na gabriela.
 • botosova holesov.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost