REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR/KA
Komunitní centrum Petrklíč, z.s.
Česká Třebová, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Hledáme kolegu / kolegyni na pozici REGIONÁLNÍ KOORDINÁTOR / KA pro pobočku v Pardubickém kraji na 1,0 úvazku na pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení MÍSTO VÝKONU PRÁCE : Nové náměstí č.

p. 1746, 560 02 Česká Třebová 2VAŠÍ ZODPOVĚDNOSTÍ BUDE ZEJMÉNA : - vedení týmu zaměstnanců přímé péče - nábor nových zaměstnanců přímé péče od oslovení zájemců přes pohovory až po uzavření smlouvy - koordinace směn u klientů podle požadavků klientů i zaměstnanců - vedení statistik a přehledů výkonu JAKÉ VLASTNOSTI, SCHOPNOSTI A ZKUŠENOSTI OCENÍME?

 • řidičské oprávnění skupiny B je podmínkou - znalost práce na PC a organizační schopnosti jsou podmínkou- středoškolské vzdělání s maturitou je podmínkou - čistý trestní rejstřík je podmínkou - vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v sociální nebo zdravotní oblasti výhodou - předchozí praxe v podobném zařízení a / nebo ve vedení lidí výhodou - dále oceníme také samostatnost a příjemné vystupování ZA TO NABÍZÍME : - pracovní místo v kanceláři na Novém náměstí v České Třebové - notebook- mobilní telefon- flexibilní pracovní dobu- mzdu ve výši 24.
 • 000 - 26.000 Kč- 4 týdny dovolené V případě zájmu posílejte své životopisy spolu s kontaktem a krátkým představením se na email : kancelare petrklice.

  cz Ze zaslaných životopisů následně vybereme uchazeče, se kterými se osobně sejdeme.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost