Elektromechanici pro montáže slabouproudých zařízení
Skanska a.s.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 731122329 (volejte ve všední dny : 10-12,13-15hod.), e-mail : job skanska.czUpřesňující informace : Co bude Vaší náplní práce : o Montáže sdělovacích a zabezpečovacích zařízenío Montáže EZSo Montáže EPSo Montáže rozhlasových zařízenío Montáže kamerových systémůo Montáže a měření optické vláknové technikyCo od Vás očekáváme : o Výuční list v oboru elektroo Platnou vyhlášku č.

50 / 1978 Sb.o Ochotu pracovat na montážíchZaměstnanecké výhody : o Zázemí stabilní mezinárodní společnostio 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíco Denní příspěvek na stravné ve výši 60,50Kč za odpracovanou směnuo Flexi passy v hodnotě 1.

500,-Kčo Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění až 1.000,-Kčo Pružná pracovní doba, možnost využití home officeo Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnanceo Slevy na firemní produkty, Multisport karta za 350,-Kč, zlevněné volání u T-mobile a další zvýhodněné nabídky partnerů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost