POSILA V OBLASTI MÁ DÁTI /DAL (30-35.000 Kč)
Advantage Consulting, s.r.o.
Olomouc
před 1 dnem
source : JenPráce.cz

Máte zkušenosti s prací účetní / účetního? Setkal / a jste se se zpracováním mezd, nebo se chcete posunout tímto směrem?

Jsme rodinná firma s pohodovou pracovní atmosférou. Hledáme parťáka do týmu, přidej se k nám!

POSILA V OBLASTI MÁ DÁTI / DAL (30 35.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

běžné účetní operace v podvojném účetnictví

správa přijatých a vydaných faktur

práce s bankovními účty a pokladnou

zpracování DPH a kontrolní hlášení, účetních závěrek

vedení mzdové agendy pro cca 30 zaměstnanců

spolupráce s hlavní účetní

CO POŽADUJEME?

zkušenost na pozici účetní / ho

zkušenosti se mzdovým programem Pamica výhodou

zkušenosti s programem Benefit výhodou

uživatelská znalost MS Word, MS Excel, MS Outlook

znalost podvojného účetnictví, DPH a Zákoníku práce

znalost evidence majetku, orientace ve skladovém hospodářství

CO NABÍZÍME?

flexibilní pracovní doba

po dohodě možnost Home office

4 týdny dovolené

po zapracování 5 dní volna navíc

příspěvek na stravování, obědy s dovozem do firmy

možnost vzdělávání

místo výkonu práce : Olomouc

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.