KADEŘNÍK/CE
100 CZK METRONOM s.r.o.
Karlovy Vary, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

KADEŘNÍK / CEKontakt : p. Karasev Vladislav, tel. : použijte odpovědní formulář (9 - 21), e-mail : použijte odpovědní formulářRozložení pracovní doby zaměstnance : 40 hodin týdněVšední dny a víkendové dnyDo 4 dnů v týdnu Dle potřeb zaměstnavatelePožadujeme : - min.

základní vzdělání, vyučení v oboru výhodou nebo rekvalifikační kurz v oboru případně praxe- spolehlivost, svědomitost, odpovědnost, komunikační dovednosti- výpis z rejstříku trestuPři splnění podmínek možnost příspěvků na : - ubytování- dopravu- chůvuNabízíme : - školení zdarma a prohlubování dovedností- flexibilní složka mzdy- karierní růstCharakteristiky zaměstnavatele : - silná pozice na trhu- stabilní zaměstnavatel- zaručená klientela- rozvíjející síť kadeřnických salonů

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost