PRACOVNÍK/CE TECHNICKÉ PODPORY pro Cestovní agentury a kanceláře
Darkmay s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Do kolektivu CeSYS hledáme nového kolegu / kolegyni, který se s námi bude podílet na tvorbě a správě systému pro provizní prodej zájezdu a služeb v cestovním ruchu.

Jaká bude Vaše náplň práce?- Budete neustále v telefonickém a emailovém kontaktu se zákazníky systému CeSYS.- Budete jim radit, odpovídat na dotazy a řešit jejich požadavky na webu- Realizace pravidelných školení.

 • Seznamování zákazníků s novinkami našeho systému.- Budete se také podílet na tvorbě databáze hotelůPozice technické podpory je u nás klíčová, proto požadujeme : - Komunikativnost- Ochotu se vzdělávat- Dobrou orientaci v IT problematice- Analytické myšlení a schopnost dotahovat věci do konce.
 • Co vítáme navíc?- Budeme velice rádi, pokud se budete základně orientovat v oblasti UX / UI.- Uvítáme také základní znalosti HTML5 a CSS3.

  Vzdělání : VŠ nebo SŠNabízené výhody : - stálý plat + odměny za výsledky- práce v příjemném prostředí malého kolektivu- smysluplná práce ve skvělém odvětví cestovního ruchu- práce v centru Liberce.Hlásit se e-mailem

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost