Technik kvality - Směnová kontrola
KWD Bohemia, s.r.o.
Mladá Boleslav, Dobrovice
před 5 dny
source : Hitprace

Náplní práce bude : - Zodpovídat a provádět kontrolu bodových svárů ultrazvukovým měřícím zařízením- Dohlížet na aktuální stav technické dokumentace v útvaru výroby- Provádět a zodpovídat za uvolňování, pozastavení výroby a blokování vadných dílů- Provádět a zodpovídat za školení zaměstnanců i externích v případě reklamacePožadujeme ukončené ÚSO.

Minimálně 3 roky praxe v automobilovém průmyslu. Znalost práce na PC, znalost čtení technické dokumentace a znalost vypracování laboratorních protokolů a podkladů pro 8D reporty, kurz kontrolor kvality, znalost měření a vyhodnocování ultrazvukem defektoskopem, schopnosti komunikační, organizační a pracovat v týmu.

Nabízíme Nástupní bonus ve výši 25 000 Kč, Každý měsíc kredit ve výši 200,- Kč na občerstvení, Příspěvek na životní a důchodové pojištění ve výši 300,- Kč měsíčně, Program Benefit Plus do výše až 30 000 Kč, Výhodný operativní leasing na auta značky ŠKODA Rapid, Fabia, Citigo, Octavia, Zvýhodněné mobilní tarify pro rodinné příslušníky zaměstnanců, Příspěvek na školní pomůcky pro rodiče prvňáčků v hodnotě 500 Kč, Dny zdraví a očkování proti chřipceTřísměnný provoz, pracovní poměr na dobu neurčitou a nástup možný ihned!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost