Masér/ka
Maonel s.r.o.
Plzeň, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pouze pro OZPProsíme zájemce, aby posílali životopis na mail použijte odpovědní formulář Pro základní informace lze volat i na telefonní číslo použijte odpovědní formulář - kontaktní osobou je jednatel společnosti Miroslav Rybka.

Naše firma Maonel s.r.o. se věnuje poskytovaní služeb - fyzioterapie, masáže, cvičení a vzdělávání. V našem týmu pracují výhradně OZP s různými typy postižení (včetně jednatele).

souvislosti s tím se snažíme mít mezi sebou pochopení pro své individuální potřeby a mít příjemnou atmosféru. Jsme plzeňští a jsme tu již pět let.

Naše provozovna je v bezbariérových prostorách na Denisově nábřeží.Požadujeme : - akreditovaný masérský kurs - přiměřenou samostatnost- pečlivost- spolehlivost a zodpovědnost- pozitivní přístup ke klientům- ochotu vzdělávat se a rozvíjet se- milé a vstřícné vystupováníNabízíme : - pracovní doba dle objednávek klientů- příjemný kolektiv- vstřícné jednání- možnost využívání našich služeb za zvýhodněných podmínek- učení se novým masážím interně i příspěvek na školení externě- podporu zkušených kolegů a možnost konzultace s fyzioterapeutem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost