Výpomoc v oddělení řízení změn a nových projektů
BCS Automotive Interface Solutions s.r.o.
Benešov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Ideální pozice pro studenty, kteří hledají přivýdělek a chtějí získat zkušenosti z oblasti řízení nových projektů a automobilového průmyslu.

Klíčové činnosti : - Eviduje vzorky v papírové a elektronické dokumentaci. - Organizuje výrobu vzorků podle směrnice a požadavků.

 • Zajišťuje přípravu komponentů na výrobu vzorků ( přinesení ze skladu / recepce, rozbalení, přetřídění, označení) - Balí a označuje vzorky .
 • Zajišťuje interní oběh vzorků (sklad, DLN). - Vyhledává si základní informace v IS SAP. - Vyhodnocuje požadavky na výrobu vzorků a získává pracovní vstupy a asistenci spolupracujících útvarů.
 • Požadujeme : Požadovaný profil : - SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření - Základní znalost práce na PC - MS Word, Excel, PowerPoint - Manuální zručnost, pečlivost - Anglický jazyk na úrovni min.

  B1 - Komunikativní a organizační schopnosti, flexibilita, samostatnostNabízíme : Podmínky : - Dohoda o provedení práce - Pracovní doba 37,5 hodiny týdně, pondělí pátek (možno i zkrácený úvazek) - Konkrétní pracovní doba po domluvě - Nástup možný ihnedVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Zkrácený úvazek, Brigády

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost