Programator pocitacovych a mobilnich aplikaci
spaceti s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : e-mail : talent spaceti.comDobrá znalost Ruby a frameworku Ruby On Rails. Minimalna zkusenost s Ruby On Rails - 3 roky.

Zkušenost s Rack-base framewoku (Sinatra, Roda, Hanami) je převaha. Vysokoškolské vzdělání v IT sféře. Dobrá znalost angličtiny (na ůrovni c1).

Dobré znalosti a zkusenost : vyvoj Ruby Gems, TDD / BDD, napsaní testu (RSpec, FactoryBot, Shoulda Matchers, JSON Schema, Shared examples), RESTful API (varyovaní, testovaní, autorizace), database (PostgresQL, Redis), autorizace (Device, JWT, static token), autentifikace (CaCanCan, Pandit), DevOps (docker, docker-compose, ansible, gitlab CI / CD, AWS services).

Zaměstnanecké výhody : Multisport karta, mobilni tarif plne hrazen firmou, obcerstveni v kancelari, firemni akce, moznost prace z domova (HomeOffice)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost