Montážní dělník
Annonce
Kopřivnice, CZ
před 1 dnem

z : .., a : .. - místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu, zájem o občany z jiného státu EU Místo výkonu práce : Průmyslový park , Kopřivnice / .

máje , Rožnov pod Radhoštěm Vaše úkoly : Montáž dle pracovních postupů, kontrola hotových výrobků Balení hotových výrobků a podskupin dle platného balícího předpisu Hlášení všech neshod, které znemožňují montáž , popř.

funkci hotového výrobku Váš profil : Schopnost pracovat v týmu, vědomí spolehlivosti a serioznosti ve vztahu k zákazníkovi, flexibilita, snaha učit se novým postupům.

Práce v moderním pracovním prostředí, možnost profesního růstu, vstupní zaškolení dotované stravování ve vlastních prostorech, týdnů dovolené, širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např.

příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit ) Osobní každou středu od : hod. v náborovém centru ul.

Štefánikova , Kopřivnice, patro (Dům podnikatelů).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost