Brigádník do expedice
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Olomouc
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Český výrobce přírodní kosmetiky se sídlem v Hradci Králové, hledá pro provozovnu v Olomouci

k okamžitému nástupu

Brigádníky do expedice

Náplň práce :

Náplní Vaší práce bude vychystání a balení hotových kosmetických produktů.

Co od vás očekáváme

Požadujeme :

Tato pozice je klíčová pro chod firmy, a proto hledáme člověka, který se nebojí manuální práce, nepodléhá stresu a dokáže pracovat pozorně a samostatně.

Nabízíme :

  • jednosměnný provoz (7-15 : 30hodin)
  • přátelský kolektiv a zázemí prosperující firmy
  • Zajímavou a různorodou práci při distribuci
  • perspektiva budoucího zaměstnání
  • Místo práce : Olomouc

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.