Vedoucí rejstříku
Obvodní soud pro Prahu 8
Praha, Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Personálka.cz

Náplň : organizování chodu soudní kanceláře, administrativní práci se spisem dle pokynu soudce, vedení příslušného rejstříku.

Požadavky : SŠ vzdělání s maturitou, velmi dobrá znalost práce s PC, praxe v justici vítána, psaní na klávesnici všemi deseti (event.

státní zkouška ze psaní na klávesnici), bezúhonnost, způsobilost k právním úkonům, odolnost vůči stresu, samostatnost a pečlivost, spolehlivost, flexibilita.

Výhody :

Pracovní poměr na dobu určitou s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení v 8. pl. třídě dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., stravenky, 5 týdnů dovolené, 5 dnů rekonvalescenčního volna, příspěvek na penz. připoj. 200,-, možnost odborného vzdělávání.

Obvodní soud pro Prahu 8 si vyhrazuje možnost zrušit vyhlášené výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Poskytnutím Vašich osobních údajů v zaslaném životopise a příp. v dalších Vámi zaslaných dokumentech pro účely výběrového řízení, udělujete souhlas k jejich zpřístupnění členům výběrové komise, posuzující splnění výše uvedených požadavků pro obsazovanou pozici.

Vámi zaslané dokumenty obsahující osobní údaje budou po ukončení výběrového řízení vymazány z elektronické personální evidence uchazečů o nabízené místo a jejich listinná podoba skartována.

případě Vašeho zájmu o navrácení Vámi zaslaných dokumentů po ukončeném výběrovém řízení, nám tento požadavek sdělte písemně již v rámci projevení Vašeho zájmu o nabízené místo, tj.

při zaslání Vašeho životopisu.

Požadavky

 • Minimální vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)
 • Stravenky
 • Příspěvek na penzijní připojištění
 • Dovolená navíc
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost