Skladník, operátor (M/Ž)
JUSDA Europe s.r.o.
Pardubice
před 13 hodinami
source : Hitprace

Jusda Europe poskytuje skladové a logistické služby pro celý region EMEA. Je schopna zajistit pro zákazníky kompletní rešení na míru.

Logistické centrum se nachází v Černé za Bory u Pardubic, skladovací prostory v Pardubicích-Drozdicích a v Kutné Hoře.Co bude Vaší prací?

Zajištění zaskladnění, vyskladnění a zpracování zakázek dle expedičních příkazů.Uzavírání zakázek pro finální nakládku.Práce na baličce, páskování palet.

Provádění inventur. Co byste měli nabídnout VY?Ochotu směnovat - denní, noční 12h směny.Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

A pokud máte praxi ve skladu, máte výhodu!Co u nás získáte?Stabilní práci a stálý příjem.Dotované stravování.3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte něco úplně jiného.

 • 5 týdnů dovolené.Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).
 • Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu.

 • Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další).Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další.
 • Min. 6.000,- ročně v průměru příspěvek na penzijní připojištění.Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 tisíc.Chcete vědět víc?
 • Kontaktujte naší personalistku!Jitka ChudobováZelená linka : 800 29 29 29mobil : +420 734 644 431e-mail : prace jusda.czadresa : U Zámečku 27, 532 01 Pardubice, Česká republika

  Report this job
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost