Skladník, operátor (M/Ž)
JUSDA Europe s.r.o.
Pardubice
před 5 dny
source : Hitprace

Jusda Europe poskytuje skladové a logistické služby pro celý region EMEA. Je schopna zajistit pro zákazníky kompletní rešení na míru.

Logistické centrum se nachází v Černé za Bory u Pardubic, skladovací prostory v Pardubicích-Drozdicích a v Kutné Hoře.Co bude Vaší prací?

Zajištění zaskladnění, vyskladnění a zpracování zakázek dle expedičních příkazů.Uzavírání zakázek pro finální nakládku.Práce na baličce, páskování palet.

Provádění inventur. Co byste měli nabídnout VY?Ochotu směnovat - denní, noční 12h směny.Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost.

A pokud máte praxi ve skladu, máte výhodu!Co u nás získáte?Stabilní práci a stálý příjem.Dotované stravování.3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, a nebo si vyberte něco úplně jiného.

 • 5 týdnů dovolené.Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).
 • Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu.

 • Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další).Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další.
 • Min. 6.000,- ročně v průměru příspěvek na penzijní připojištění.Prémii za doporučení nového zaměstnance 10 tisíc.Chcete vědět víc?
 • Kontaktujte naší personalistku!Jitka ChudobováZelená linka : 800 29 29 29mobil : +420 734 644 431e-mail : prace jusda.czadresa : U Zámečku 27, 532 01 Pardubice, Česká republika

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost