SITE MANAGER pro světového lídra v oblasti stavebnictví !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Kraslice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Poptáváme nové kolegy na pozice Stavbyvedoucí a Stavbyvedoucí TZB pro nově vznikající projekt v Karlovarském kraji. Pokud jste ochotni pracovat na projektech v rámci celé ČR jste náš člověk - čeká Vás ihned HPP na dobu neurčitou a dlouhodobá spolupráce! Pokud však hledáte práci jen na projekt tedy dobu určitou také se dohodneme.

Co Vás u náš čeká? Spolupráce při realizaci stavby s vedoucím projektu Účast na výběrových řízení zhotovitelů (VZTslaboproudsilnoproudÚTCHL) Koordinace prací TZB zhotovitelů Kontrola kvality provedených prací a harmonogramu Účast na přípravě stavební zakázky v kanceláři společnostiCo od nového kolegy požadujeme?

SŠ / VŠ stavební strojní Zkušenosti s realizací stavební zakázky Znalost MS Office Autocad výhodou Samostatnost spolehlivost a ochota přijmout odpovědnost Práce v týmu na stavbě v rámci celé ČRVelkou výhodou pro nás je (není povinností) : Autorizace ČKAIT Anglický jazyk pokročilý Zkušenost s průmyslovými stavby VŠ Technika prostřední staveb (TZB) vyhláška 50 / 78A teď co Vám můžeme nabídnout : Pracovní poměr na dobu neurčitou nebo určitou po dobu trvání konkrétního projektu Práci ve stabilní společnosti s významným zahraničním vlastníkem Velmi dobré platové ohodnocení Program zaměstnaneckých výhod včetně 5.

týdne dovolené Služební automobil i k soukromým účelům po dobu přidělení na projektu Mobilní telefon notebookVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost