Strážný/á - detektiv prodejny Penny Market
Bohemia Marten Plus s.r.o.
Litovel, Czech Republic
před 22 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Penny Market Uničovská 1186 / 16 Litove.Vyhrazeno pro OZP.Požadujeme : - Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost- Praxe výhodou není však podmínkou- Certifikát strážného / možnost zprostředkování / - Vhodné pro OZP / 12-ti hodinové pracovní směny / - Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektu- Spolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnostNabízíme : - pracovní poměr na dobu určitou na půl roku nebo rok s možnosti prodloužení pracovního poměru- zajímavou práci v příjemném kolektivu,- zázemí stabilní společnosti,- možnost platového i profesního růstu.

Pracovní pozice je vyhrazena pro osoby pobírající invalidní důchod, 12- ti hodinové turnusovépracovní směny s možností méně směn v daném měsíci.

Pro informování ohledně pracovního místa volat POUZE na uvedený telefon, zaslat životopis.Nechodit na pobočku!

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost