Stomatolog/stomatoložka
Dental Management s.r.o.
Praha
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Koněvova 198, 130 00 Praha 3 - ŽižkovZpůsob prvního kontaktu : e-mailem - denticapraha gmail.comKontaktní osoba : pan Ing.

Stanislav Novotný Upřesňující informace : Dentica Beauty se sídlem na Praze 3 ve Stomatologickém centru Jarov přijme do svého týmu zubního lékaře / ku, vhodné i pro absolventy.

Nabízíme hlavní i zkrácený pracovní poměr, zajímavé finanční ohodnocení + procenta ze zisku, přátelský kolektiv školení v rámci benefitů.

Požadujeme preciznost, pečlivost, příjemné vystupování a dlohodobou spolupráci.Nástup možný ihned nebo od 1.6.2017. Převzetí stávající klientely.

případě zájmu zašlete své CV na e-mail - denticapraha gmail.com nebo volejte na telefonní čísla 723 669 496, 724 905 580.

Možnost nákupu výrobků a vybavení dle vlastních představ.!!!Zaměstnanecké výhody : školení v rámci benefitů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost