SLÉVÁRENSKÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE
TSS, spol. s r.o.
Třebechovice pod Orebem, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Za tratí č.p. 496, 503 46 Třebechovice pod OrebemSLÉVÁRENSKÝ / -Á DĚLNÍK / -ICE- pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz- Náplň práce : apretace (broušení, tryskání) odlitků, činnosti potřebné k výrobě odlitků (výroba jader, forem, pomocné práce)- Požadavky : dobrý zdravotní stav, časová flexibilita, manuální zručnost- Nabízíme : stravenky, týden dovolené navíc, stravování v areálu firmy.

Uvedená mzda je základní, k této mzdě vyplácí zaměstnavatel každý měsíc bonus 1.000,- Kč, individuální odměnu za odvedenou práci, příplatky dle ZP - práce přesčas, příplatky za případnou práci v sobotu, neděli noční příplatky, příplatek za ztížené pracovní prostředí- Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky- V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky mezi 6 : 00 a 14 : 30 na tel.

495 540 341, e-mailem : drahonovsky tsssro.cz nebo osobně mezi 7 : 00 a 14 : 30 (p. Petr Drahoňovský)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost