Dělník v elektrotechnice
ABB s.r.o.
Brno
před 4 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem : ivana.rehorkova1 cz.abb.comDo ABB v Brně hledáme kolegu / kolegyni na pozici Dělník v elektrotechnice.

Pracovní náplň : - Montáž výrobků nízkého a vysokého napětí- Převažuje jemná mechanická práce, jednoduchá montáž, svařování, testování, baleníVítáme : - SOU / SOŠ vzdělání v jakémkoli oboru- Spolehlivost, manuální zručnost, zájem uplatnit se a dělat smysluplnou práciZaměstnanecké výhody : - Náborový příspěvek 10.

000 Kč- Průměrná mzda na pozici 27.000 Kč- Nadstandardní příplatky za práci přesčas (nad rámec zákoníku práce)- Nadstandardní příplatky za odpolední, noční a víkendové směny (nad rámec zákoníku práce)- Bonusy za doporučení nových zaměstnanců (15.

000 Kč za 1 nového zaměstnance)- Kratší pracovní doba 7,5 hod denně- 5 týdnů dovolené- Placené pracovní volno navíc pro zvláštní životní situace (svatba, stěhování, atd.

Příspěvek na penzijní připojištění- Dotované stravování v závodní jídelně, minimálně 2 / 3 placené zaměstnavatelem- Věrnostní prémie za odpracované roky- Benefitní sim karty se zvýhodněným paušálem i pro rodinné příslušníky- Cafeteria systém (možnost využít nasbírané body v oblasti vzdělání, sportu nebo jinýchvolnočasových aktivit)Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost