EPP Production Operator
Polmar Automotive s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Životopis prosíme předem na e-mail : choutka schaffer-partner.czSpolečnost Polmar Automotive s.r.o hledá dva zaměstnance na pozici operátorů výroby produktů z extrudovaného polypropylenu.

Náplň práce bude tvořit zejména zajištění obsluhy a dohled nad obsluhou výrobních zařízení (vstřikovací stroj Teubert EPP, vstřikovací lis, parní bojler, pre-expandér), dále pak výcvik a vedení výrobního personálu.

Požadavky : - Střední vzdělání v souvisejícím oboru s alespoň výučním listem- Alespoň 10letá zkušenost s procesy výroby produktů z extrudovaného polypropylenu včetně znalosti práce se vstupními surovinami- Certifikace obsluhy parního kotle- Schopnost obsluhy vstřikovacího stroje Teubert EPP a jeho základní údržby- Znalost práce s formami pro výrobky z extrudovaného polypropylenu a jejich upínání- Schopnost obsluhovat pec na výrobky z extrudovaného polypropylenu- Zajišťování a instalace procesů výroby- Schopnost obsluhy vstřikovací pistole- Schopnost obsluhy pre-expandéru - Schopnost zajištění výrobního plánu, včetně přípravy surových materiálů, forem, organizace výrobních faktorů a strojů- S ohledem na nutnost komunikovat s mateřskou společností se sídlem v Turecku a vedením společnosti je nutná vynikající znalost tureckého jazyka.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost