OBSLUHA NC VERTIKÁLNÍHO CENTRA (2 směny)
FLOW TECH, s.r.o.
Zlín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Baví Vás strojařina? Hledáte různorodou práci, kde každá zakázka je jiná? Umíte obsluhovat vertikální centrum? Tak se k nám určitě přihlaste.

Nabízíme práci, kde uplatníte znalosti a zkušenosti obráběním na centru dle technické dokumentace. Požadujeme : 3-letý učební obor zaměřený na obrábění kovů nebo rekvalifikace z příbuzného oboru Základy programování NC strojů.

Znalost čtení technické dokumentace. Pečlivost.Nabízíme : Různorodou práci v kolektivu odborníků. Dobré platové podmínky dle zkušeností a odvedené práce.

Pracovníci mají k dispozici zrekonstruované šatny a kuchyňku s jídelnou pro vlastní potraviny nebo mohou chodit do blízké jídelny.

Mezi benefity patří 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu a po zkušební době příspěvek na penzijní pojištění, dotované mobilní tarify.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost