Specialisté v oblasti logistiky
Zebra Technologies CZ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.Vaší hlavní náplní práce bude podpora českého i zahraničního opravárenského centra (sledování a kontrola materiálu na skladech, obchodních objednávek a materiálu od dodavatelů v systému).

Budete spolupracovat s logistickým oddělení na systému objednávek, s regionálním manažery, s ETA a kontrolovat zpožděné dodávky.

Součástí je také reportování, práce v Excelu a spolupráce s finančním oddělením.Jste ten, koho hledáme pokud : - máte excelentní znalost anglického jazyka (mluvená i psaná forma) - máte 3 roky zkušeností v oblasti logistiky a plánování - máte dobré komunikační a analytické schopnosti- jste orientováni na detail a řešení problémů- umíte si rozplánovat čas a zvládáte více činností zároveň - jste flexibilní - máte perfektní znalosti MS Office produktů jako jsou Word a Excel (pokročilý uživatel) - jste ochotni se učit nové věci nebo jen hledáte výzvu ve svém životě Nabízíme : 5 týdnů placené dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, životní pojištění, atd.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost