!!! KONSTRUKTÉŘI !!!
MANPOWER
Plzeňský
před 3 dny
source : Hitprace

Pro naše klienty se sídlem v Plzeňském kraji hledáme konstruktéry. Uplatnění může najít kandidát se zkušenostmi i čerství absolventi vysokých škol se znalostí anglického nebo německého jazyka.

Pokud chcete získat práci v perspektivní společnosti, baví Vás konstruování ve 3D, domluvíte se jedním světovým jazykem a chcete dát své kariéře nový směr, zašlete nám Váš životopis.

POPIS POZICE :

  • navrhování konceptů výrobků
  • práci se 3D programy
  • vývoj na nových výrobních projektech
  • spolupráci s ostatními odděleními výrobního závodu
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • SŠ / VŠ technického směru (nejlépe strojírenství)
  • znalost CAD systémů
  • znalost Catia, Solid Works, ProEngineer nebo jiného programu
  • znalost angličtiny nebo němčiny na komunikativní úrovni
  • NABÍZÍME :

  • silná příležitost kariérního růstu
  • velmi dobré platové ohodnocení
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi
  • práci v přátelském kolektivu odborníků
  • nástup dle dohody
  • Požádat