Řidič nákladního automobilu
Vodňanská drůbež, a.s.
Skořenice, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup možný ihned při splnění podmínek k nástupu.NÁPLŇ PRÁCE : manipulace se zbožím - rozvoz zbožíPOŽADUJEME : - zodpovědnost, komunikativnost- řidičský průkaz skupiny C, E- průkaz profesní způsobilosti řidiče- karta řidiče- čistý trestní rejstřík- potravinářský průkaz- platné školení řidičůPo uzavření pracovního poměru zajistíme na naše náklady školení řidičů z povolání, provedení psychotestů i proplacení karty řidiče do digitálního tachografu.

NABÍZÍME : - zázemí silné prosperující obchodní společnosti- po úplném zapracování možnost navýšení mzdy- možnost rozšířit si kvalifikaci a naučit se novým věcem- nezaučené rádi zaučímeKONTAKT : telefonicky po-pá, 6 - 14 hodin, e-mailem nebo osobněDobroucká Irena, Hottmar Jan, tel.

464 646 117 nebo 464 646 139, e-mail : personalni.skorenice voddrubez.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost