Finanční Analytik pro Heavy BU / Price Analyst for Heavy BU
Doosan Infracore Europe, odštěpný závod
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Pobřežní 620 / 3, 186 00 - Praha 8Kontaktní osoba : Hříbalová Hana, e-mail : hana.hribalova doosan.com Pozice : auditoři pro záruční servis OC Auditoři pro záruční servis posuzujtí záruční nároky podle záručních zásad.

Komunikují s prodejci a správci služeb se sídlem v celé EMEA. Analyzují závady a jsou v těsné spolupráci s výrobou. Zajišťují správné nastavení produktu v záručním systému.

Podporují a poskytují školení pracovníkům v terénu o systémech a nástrojích. Poskytují pravidelné přehledy pro svůj region nebo produkt.

Požadujeme : - vynikající počítačové dovednosti - zkušenosti s ERP systémem - zkušenosti se strojírenskými nebo automobilovými motory, spalovacími motory, technologií BUS a hydraulikou, .

 • schopnost číst technické dokumentace a vydávat doporučení - zkušenosti v B2B průmyslu - zkušenosti s vedením lidí - flexibilita cestování po celé Evropě Zaměstnanecké výhody : závodní stravování, 5 týdnů dovolené, stravenky
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost