Klientský poradce - pojišťovací poradce Vlašim
Kooperativa
Vlašim, CZ
před 4 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Máte obchodního ducha a chcete ho využít v pojišťovně?Chtěli byste využít svých komunikačních schopností?Činí Vám radost pečovat o klienty a hledat pro ně nejlepší řešení?

Pak jste tady správně!Právě teď hledáme nové kolegyně a kolegypro naši pobočku ve Vlašimi.Co můžete očekávat?* Vaší činností bude aktivní péče o stávající i nové klienty* hlavní pracovní poměr nebo externí spolupráci (smlouvu o obchodním zastoupení) - podle toho, co Vám bude vyhovovat* zařazení a formu vykonávané práce si vyberete tak, aby Vám vše vyhovovalo* skvělé finanční ohodnocení, které odráží Vaše úsilí a obchodní výsledky* adaptační program pro nováčky včetně finanční podpory* v pracovním poměru Vás podpoříme zajímavými benefity (stravenky 130 Kč / den, příspěvek na životní pojištění až 37.

800 Kč / rok, příspěvek na penzijní připojištění až 12.000 Kč / rok a mnohé další)* práce je vhodná i pro absolventy* vše Vás zdarma naučíme a zaškolímeTěšíme se na Vás, pokud máte : * minimálně maturitu* zájem o navázání kvalitní a dlouhodobé spolupráce* ochotu se toho hodně naučit* chuť reprezentovat úspěšnou a stabilní firmu* pozitivní přístup k životu, práci, lidem* praxi v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví či obchodě - není však podmínkou, ale výhodouDejte nám o sobě vědět, pošlete životopis!Přečíst si inzerát je málo.

Více Vám řekneme při osobním pohovoru, při kterém se můžete na cokoliv zeptat. Teprve pak řekněte, jak se Vám nabízená pozice líbí a jestli ji chcete přijmout.CustomerCategoryObchod

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost