MANAŽER/MANAŽERKA PRODEJE - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ
AXEL GROUP s.r.o.
Frýdlant nad Ostravicí, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

C04 z : 6 / 9 / 2021 a : 10 / 1 / 2022AXEL GROUP s.r.o. je s 20ti lety zkušeností v mezinárodním obchodu spolehlivým partnerem pro stovky zákazníků v ČR, SR, HU a ve světě.

Do našeho neformálního kolektivu hledáme nového kolegu nebo novou kolegyni se zkušenostmi z obchodu v oblasti stavebnictví a stavebního materiálu.

Náplň práce : - Obchodně - technická podpora stávajících zákazníků s cílem zvýšení obratu a tržního podílu v regionech ČR a SR- Akvizice nových zákazníků se zaměřením na aktivní obchodně-technická jednání- Pravidelné reportování o obchodních jednáních a projektech- Tvorba obchodně-technických nabídek- Analýza tržních příležitostí včetně mapování konkurence- Pravidelné sledování a vyhodnocování pohledávek zákazníků- Čeká Vás také cestování po ČR a SR na denní bázi.

Požadujeme : - Praxi a prokazatelné výsledky na obchodní pozici v oblasti stavebnictví, nebo stavebního materiálu- Praxi na pozici / v oblasti - obchod- Počet let praxe - 5 let- Řidičský průkaz skupiny B- Znalost angličtiny výhodou- Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Internet, e-mail)- Česky nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)Osobnostní předpoklady a dovednosti- Pokud jste extrovertní, pro zákaznicky orientovaná osobnost máte téměř vyhráno.

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním : - středoškolské s maturitou- vysokoškolské I. stupně- vysokoškolské II. stupně- postgraduální.

Nabízíme : - Zázemí stabilní společnosti- Neformální kolektiv- Zajímavou práci- Zaškolení a možnost průběžného zvyšování kvalifikace- Motivační finanční ohodnocení (30.

000 - 150.000 Kč)- Možnost seberealizace- Pravidelné teambuldingy u nás i v zahraničí- Mobilní telefon, notebook, služební automobil.

Životopis prosím zasílejte emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.