CAD DESIGNER
AC Jobs
Ústí nad Labem
před 6 dny

Máš po střední průmyslovce a hledáš svou první práci? Baví Tě 3D modelování? Chceš se naučit něčemu novému a nastartovat svoji kariéru?

Přidej se do našeho týmu a začni svou kariéru jako CAD DESIGNÉR.

Pracovní náplň

  • Tvorba 3D modelů a výkresové dokumentace
  • Úprava stávající dokumentace dle požadavků zákazníka
  • Zapracování změn do výkresové dokumentace
  • Návrhy technických řešení a inovací produktu
  • Spolupráce s ostatními členy CAD týmu v zahraničí
  • Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Znalost tvorby 3D výkresů
  • Zkušenosti s programem Solidworks výhodou
  • Praxe není potřeba, ale chuť učit se novým věcem ano
  • Co nabízíme?

  • Zajímavou nejednotvárnou práci na zakázkách
  • Pohodu a klid v neautomotive průmyslu
  • Příspěvky na stravenky a penzijní připojištění
  • Zaměstnanecký referral program
  • Ideální podmínky na nastartování kariéry
  • Lokalita : Klášterec nad Ohří