Psychologa/psychometrika/výzkumníka
Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků)
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Upřesňujícíinformace7) : (požadavky,náplň práceapod.) Národní pedagogický institut České republiky (NPI ČR) vyhlašuje výběrové řízení na poziciPsychologa / psychometrika / výzkumníka Hledáme kolegu / kolegyni pro agendu vývoje diagnostických a intervenčních nástrojů na částečný úvazek do oddělení metodické podpory školských poradenských zařízení a ústavní péče v Národním pedagogickém institutu České republiky.

Úvazek 0,5 (může být formou pracovní smlouvy, dohody nebo práce i na fakturu)Hlavní náplň činnosti : Přímá práce na tvorbě, standardizaci a adaptaci diagnostických nástrojů - psychologických a speciálně pedagogických Koordinace standardizačních studií Statistické a zejména psychometrické analýzy Administrativní úkony spojené s organizací výzkumných projektů Spolupráce s odbornými institucemi v rámci projektů TA ČR Požadujeme : Alespoň bakalářský titul v oboru psychologie Zájem o metodologii a výzkumnou oblast Zájem o psychometrii a statistikuNabízíme : Hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, platové zařazení do 13.

platové třídy dle nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., s účinností od 1. ledna 2020, příloha č. 1., 5 dnů indispozičního volna, tzv.

sickdays", 25 dní dovolené, možnost zapojení do programu MultiSport, pružnou pracovní dobu, příspěvek na stravování a volnočasové a relaxační aktivity prostřednictvím karty SODEXO Multipass (GastroPass a FlexiPass), pracoviště s atraktivní lokalitou v centru Prahy možnost dalšího profesního růstu v rámci organizace.

Možnost vzdělávání se v rámci institutu Zkušenosti z oblasti psychometrie a vývoje diagnostických metod Seznámení se s diagnostickými nástroji vhodnými pro PPP, SPC a ŠPP (školní poradenská pracoviště) Účast na odborných akcích (např.

konference) Možnost zapůjčení odborných publikací a diagnostických nástrojů z knihovny institucePředpokládaný nástup : IHNED nebo dohodouMísto výkonu práce : Praha, Senovážné nám.

25 Strukturovaný životopis a motivační dopis zašlete nejpozději do 30. 6. 2020 na e-mail pam nidv.cz,julie.melicharova npicr.

cz. Do předmětu zprávy uveďte "Psychologa / psychometrika / výzkumníka"NPI ČR zpracovává poskytnuté osobní údaje ze zaslaného životopisu ve smyslu zákona č.

110 / 2019 Sb., o zpracování osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016 / 679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů pro účely příslušného výběrového řízení, ve svém oprávněném zájmu.

Poznámka : Národní pedagogický institut České republiky vznikl dne 1. ledna 2020 sloučením Národního institutu pro další vzdělávání a Národního ústavu pro vzdělávání. Zřizovatelem NPI ČR je MŠMT.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost