Sekretáři (všeobecní)
Citrino Bellissimo s.r.o.
Praha
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt pro uchazeče : emailem na citrinobellissimo gmail.com, telefonicky na tel. : 774 634 459 Po-Pá 9-18 nebo osobně po telefonické domluvě.

Hledáme zaměstnance, který umí používat počítač (Word, Excel apod.), má zkušenosti s používáním osobního počítače nebo jiných podobných zařízení na zpracování textů pro přepis korespondence a jiných dokumentů.

Taky potřebujeme, aby budoucí zaměstnanec kontroloval dokumenty připravené jinými zaměstnanci, vyřizoval příchozí a odchozí poštu, ověřoval žádosti o schůzky a vykonával další administrativní činnosti.

Požadujeme spolehlivost, pečlivost a přesnost. Vyhodou je znalost ruského a anglického jazyka. Zam. výhody : možnost profesního růstu, pomoc s ubytováním

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost