Konstruktér/ka - projektant/ka vodohospodářských staveb
Sweco Hydroprojekt a.s.
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Varenská 3101 / 49, Moravská OstravaKontakt e-mailem na kristina.schmiederova sweco.cz nebo martin.jonsta sweco.

czVolat 9-15 hodin ve všední dny na tel. 261 102 255.Vaší náplní práce bude spolupráce s HIP na technickém řešení vodohospodářských staveb, na menších projektech samostatné řešení zakázky.

CO OD VÁS POŽADUJEME : -Vzdělání SŠ / student či absolvent VŠ - vodohospodářské zaměření-Schopnost pracovat v SW Auto CAD a MS Office-Schopnost samostatné práce při zpracování technického řešení liniových staveb (situace, podélné profily, kladečská schémata)-Praxi v oboru 3 roky (i brigáda při škole)-Spolehlivost a zodpovědnost-Řidičský průkaz výhodou-ochotu dále se vzdělávat A MY VÁM NA OPLÁTKU NABÍZÍME : -Motivační finanční ohodnocení a roční bonusy na základě výsledků-Flexibilní pracovní dobu nebo její individuální rozvržení-Možnost osobního a profesního rozvoje ať již v rámci pracovních úkolů či odborných a softskillových školení-Firemní benefity (25 dní dovolené, stravenky, cafeterie, nápoje na pracovišti, firemní akce, zvýhodněný tarif na volání od mobilního operátora, odborné, soft skills a jazykové kurzy, ovoce na pracovišti).

 • Získávání zkušeností v mezinárodním prostředí skupiny Sweco-Neformální dress code-Příjemně dostupnou lokalitu-Nástup možný ihned či dohodou
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost