Specialista - specialistka prodeje s AJ
KRKONOŠSKÉ OBÁLKY s.r.o.
Svoboda nad Úpou, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

SPECIALISTA - SPECIALISTKA PRODEJE S AJPracovní činnosti- Zahraniční obchod a možnost vlastního rozvoje v této oblasti- Dennodení komunikace v AJ se zahraničními klienty- Nabízení zboží a výrobků a poskytování kvalifikované poradenské činnosti a nezbytných informací zákazníkovi.

 • Tvorba a kalkulace ceny- Přijímání objednávek zákazníků a jejich vyřizování, včetně zajišťování dopravy a dojednání termínů dodání- Vedení obchodní dokumentace související s prodejem- Udržování a posilování kontaktů se zákazníky- Vedení evidence zákazníků, včetně kontroly dodržování uzavřených obchodních podmínek- Služební cesty za zákazníky Co by Vám nemělo chybět?
 • Střední vzdělání s maturitou, komunikativní AJ, znalost práce na PC, MS Office (SAP výhodou), spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, pečlivost- ochota učit se novým věcem- ŘP sk.
 • B.Pozice je vhodná i pro absolventy. Nabízíme : závodní stravování s příspěvkem, stravenky, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost