PROVOZNÍ MECHANIK / MECHANIČKA
Eurac Hradec s.r.o.
Hradec Králové, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace
 • Možnost prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody kdykoliv v průběhu listopadu- Náplň práce : pracuje v týmu údržby strojů a zařízení na slévárně, spolupracuje v týmu pěti údržbářů na směně při opravách strojů a zařízení, vč automatizace a robotizace, podílí se na preventivní údržbě.
 • Má zodpovědnost za přidělené úkoly a jejich dokončení s dodržením max. kvality a bezpečnosti práce, dodržuje princip 5S, má spoluzodpovědnost za strojní dostupnost- Požadavky : odpovědnost, flexibilita, ochota učit se nové věci, schopnost manipulovat s břemeny, zdravotní způsobilost pracovat v prašném a hlučném prostředí- Nabízíme : zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti a finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního postu;
 • stravenky v hodnotě 100,00 Kč / 1 odpracovanou směnu, docházkový bonus, 5 týdnů dovolené po odpracování 1 celého kalendářního roku, příspěvek na penzijní připojištění, 13.

  plat, cafeteria Gallery ?eta - příspěvek na zdraví, sport, kulturu, rekreaci, , stabilizační příspěvek- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail nebo telefonicky, a to v pracovních dnech od 9 : 00 hodin do 16 : 00 hodin mimo pondělí

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost