Truhlář
SNABYTEK COMPANY s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : K Šachtě 696, Ostrava - Hrušov1. kontakt e-mailem, telefonicky, osobně. Životopis zašlete na uvedený e-mail, případně volejte na uvedené tel.

číslo. Kontaktujte mě, rádi se s Vámi setkáme a probereme možnosti nástupu do naší firmy osobně.Naše společnost, významný výrobce interiérů a dodavatel komplexních rekonstrukcí v Ostravě vypisuje nové pozice a hledá nové kolegy na pozice Truhlář / Stolař, Truhlář Mistr, Vedoucí směny, Pilař, CNC obraběč, Montážník.

Co kdyby jste měli možnost být součástí nejlepšího týmu lidí v rámci řešení interiérů, být kreativní v práci, vymýšlet řešení na míru klientům?

Bavila by vás takové práce? Chcete být součástí nejlepších designérů v Ostravě? Možná vy jste právě ten koho hledáme. SNABYTEK®, design centrum Ostrava se zabývá špičkovými návrhy interiérů domů, bytů, komerčních interiérů.

Následným projekčním zpracováním a výrobou zakázkového nábytku a celkovou revitalizací staveb vč. veškerých stavebních prací.

Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.

snabytek.czVaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Nabídneme Vám kvalitní zázemí, práci na moderních technologiích-strojích, naučíme Vás spoustu nových dovedností, které rozšíří vaše schopnosti.

Nemusíte se obávat stereotypní práce, která by Vás brzy nebavila. Naši práci si můžete prohlédnout na našem webu mezi stovkami referencí www.

snabytek.cz . Vaši práci ohodnotíme solidním platem s množstvím různých benefitů a motivačních složek platu. Hledáme kolegy, kteří nám pomohou dále růst a tvořit tak společnou identitu značky SNABYTEK®.

Požadujeme praxi v oboru, zkušenosti, samostatnost, flexibilitu, slušné vystupování, ochotu pracovat. Zbytek Vás zaučíme.

Zaměstnanecké výhody : náborový příspěvek 2 000 Kč, firemní zvýhodněný neomezený tarif s daty, až 25 dní dovolené, možnost výroby vlastního nábytku za náklady po pracovní doběNástup ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost