Specialista zákaznické podpory - Back office
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Naše společnost je stabilní a jednou z nejdéle působících strojírenských značek na světe vyrábějící turbínová zařízení pro letectví energetiku či dopravní průmysl.

Řadíme se rovněž k předním evropským dodavatelům přesných odlitků ze superslitin na bázi niklu a kobaltu. Máte zkušenosti z průmyslové oblasti či projektového řízení?

Máme pro Vás skvělou pozici BACK OFFICE SPECIALISTA! -Spolupráce s obchodním oddělením při přípravě nabídek -Komunikace s obchodním a vývojovým týmem -Reporting -Administrativní činnost -Strukturované řízení všech výrobních projektů Jsme česká společnost působící převážně v leteckém průmyslu máme skvělé a dobře prodejné produkty a hledáme k nám nového parťáka! Co od náš můžete očekávat?

 • Stabilní zaměstnání na HPP a motivující finanční ohodnocení -Pracovní doba 75 hodiny denně -23 dnů dovolené -Odborné vedení a manažer který Vám kryje záda! -Přátelský tým spolupracovníků -Zázemí v příjemném prostředí naší evropské společnosti -Odborná a jazyková školení v čechách -Prémie za vysoký pracovní výkon Co očekáváme od Vás?
 • SŠ / VŠ ekonomického nebo technického vzdělání -Znalost AJ a úrovni min.B1 podmínkou -Komunikační dovednosti -Vysoká angažovanost odolnost vůči stresu a spolehlivost -Znalost MS Office (WordExcel) -Zkušenosti z průmyslové oblasti Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost