Řidič sk. C - distribuce
ZVOSKA s.r.o.
Krnov, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

místo výkonu práce : Červený dvůr 918 / 7, KrnovCo bude Vaším úkolemo Denní distribuce objednaného potravinářského zboží našim pravidelným zákazníkům(obchody, restaurace, hotely a další.

 • ve svěřeném regionu.o Denní distribuce je vždy na základě předem plánovaných denních linek, které se každý týden opakují.
 • Proškolení na jednotlivé denní linky v daném region je samozřejmostío Manipulace se zbožím při nakládce do distribučního vozidla a kompletace objednávky u zákazníkao Spolupráce formou komunikace s týmem obchodních zástupců a THP pracovníků Zvoskyo Administrativa dokladů a hotovosti přijaté od zákazníkůCo od Vás čekámeo ŘP skup.

  C a profesní průkazo Zkušenost s distribucí potravin výhodouo Flexibilitu, zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, zákaznický přístup, loajalitu, bezúhonnosto Dobrý zdravotní stavCo pro Vás máme myo Stabilní práci v přátelské a týmovém prostředí rodinné společnostio Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání (kurzy)o Firemní benefity (příspěvek na stravování formou stravenkových poukázek, telefon)o Zapůjčení osobního automobilu pro pracovní účelyo Zajímavé a motivační mzdové ohodnocenío Pracovní poměr na dobu neurčitouHlásit se na e-mail : : tomas.

  houb zvoska.cz nebo na tel. č. 602 396 737Z : 8.9.2021 A : 2.11.2021

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost