JUNIOR PLC PROGRAMÁTOR
AC Jobs
Vsetín
před 4 dny

Máte vzdělání v oboru automatizace a rádi byste získali praxi? Znáte programování PLC Siemes? Pak nám zašlete svůj životopis! Výrobní společnost hledá nového člena do svého přátelského kolektivu na pozici : JUNIOR PLC PROGRAMÁTOR

Pracovní náplň

  • zajištění požadavků zákazníka
  • programování řídicích aplikací pro testovací zařízení a jednoúčelové stroje
  • návrh, testování a ladění aplikací v rámci tuzemských i zahraničních zákazníků
  • příprava podkladů pro návody k obsluze
  • práce v týmu programátorů
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání ideálně v oboru automatizace
  • znalost programování PLC Siemens
  • schopnost se domluvit v anglickém jazyce
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Co nabízíme?

  • práci v prátelském kolektivu v mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení na základě Vašich zkušeností
  • příspěvek na dopravu a stravování
  • možnost profesního vzdělávání a další benefity
  • místo výkonu práce : Vsetín
  • Step 2