Asistentka vedení nákupu s NJ (ž/m)
Kaufland Česká republika v.o.s.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Zajímá tě rozmanitá oblast nákupu a máš zápal pro věc, analytické myšlení a je na tebe spoleh? Staň se součástí oddělení a denně komunikuj s dodavateli, sestavuj nabídku zboží a buď zodpovědný za tvorbu cen.

Přihlas se a ukaž, co v tobě je!### Co tě u nás bude bavit* Asistence vedení zbožového nákupu* Každodenní komunikace v němčině* Koordinace projektů mezi nákupními odděleními

 • Zajišťování chodu kanceláře a organizace kalendáře vedoucího* Organizace schůzek a zajišťování občerstvení### Co za to dostaneš* Smlouvu na dobu neurčitou u TOP zaměstnavatele* Za poctivou práci dostaneš až 5 týdnů dovolené* Stravenky v hodnotě 80 Kč* Kartu MultiSport (příspěvek na sportovní aktivity) a možnost využívat nejrůznější sportoviště nebo bazény* Placené volno při doprovodu prvňáčka v jeho 1.
 • školní den* Přispějeme ti na důležité životní události a odměníme tě za pracovní jubilea

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost