Zkus změnu u McDonald's - stabilní práce, skvělý kolektiv!
McDonald's
Zlín, CZ
před 5 dny
source : Welcome to the Jungle
 • Zaměstnanec provozu restaurace - 25000 Kč / měsChceš pracovat v kolektivu, který je zároveň dobrá parta? McDonald'
 • s je ideální prostředí pro získání praxe. Naučíš se, jak si zorganizovat práci, určovat priority a jak se umět rozhodnout.

  Navíc budeš díky směnnému provozu mít svůj čas ve vlastních rukou. Zakousni se do práce u McDonald's !### Koho hledáme?

  Jste zodpovědní a máte radost, když můžete z každého jídla udělat příjemný zážitek? Vítejte v McDonald's! Konkrétně od vás očekáváme : spolehlivost a zodpovědný přístup dobrou náladu zdvořilé a příjemné vystupování při jednání s hosty i v rámci týmu chuť učit se novým věcem stačí udělat první krok, vše potřebné vás naučíme smysl pro týmovou práci### Co nabízíme?

 • měsíční mzdu od 25000 Kč ihned po zaškolení noční směny s příplatkem 10% víkendový příplatek 10% dokonalé zaškolení a pravidelné vzdělávání pružné plánování směn fajn práci u zaměstnavatele, který s vámi počítá dlouhodobě benefit karta, se kterou získáte slevy nejen u McDonald'
 • s### Co budete dělat?Slibujeme, že se v práci nudit nebudeš. A to nejen díky přátelským kolegům, ale i díky rozmanitosti tvé práce, která bude obnášet : pomoc se zásobováním přípravu pokrmů obsluhu zákazníků péči o čisté prostředí a úklid restauraceOslovila vás naše nabídka?

  Ozvěte se! Napište nám pár slov o sobě a připojte svůj životopis. Anebo nám zavolejte na číslo 732 865 243. Budeme se na vás těšit.

  McDonald's Zlín II, třída 3.května 1170, Zlín-Malenovice### Franšízantstefek-petr## Benefits- Vzdělávací kurzy, školení- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost