PRAKTICKÝ LÉKAŘ - náborový příspěvek 80 tis. Kč
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Most, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro naše ambulantní zdravotnická zařízení hledáme nově kolegy na pozici "Praktický lékař". Mimo poskytování pracovnělékařských služeb provozujeme také ordinace praktického lékařství.

Našim hlavním cílem je dosažení a udržení nejlepšího možného zdravotního stavu klientů a garance vysoké úrovně zdravotní péče.

ATESTAČNÍ ZKOUŠKA U NÁS NENÍ POVINNOSTÍ!Co bude nutností? Lékař - všeobecné lékařství (stupeň L2 - před atestací L3 - s atestací) Vysoce profesionální přístup ke klienteleCo Vám můžeme nabídnout?

Pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek 5 týdnů dovolené ordinační doba max. 8 hod 1x týdně je 2hod služební vůz určen i k soukromým účelům Příjemné moderní pracovní prostředí Profesionální podporu ze strany zdravotních sester a skvělý pracovní kolektivMáme několik ordinací po celé ČR aktuálně obsazujeme tato.

místa : Česká Lípa Kladno Plzeň Děčín Liberec.Vzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost