Vedoucí technického úseku
HARMONY CLUB HOTELY, a.s.
Špindlerův Mlýn, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Vedoucího technického úseku zajišťuje tech.provoz hotelu, řízení a vedení podřízených ,administraci spojenou s provozem a údržbou objektu, komunikaci s dodavatelskými firmami, úřady a vedením hotelu.

Jednosměnný provoz, Pondělí - PátekPožadujeme : Požadujeme vzdělání min. s maturitou (nejlépe obor stavební), praxi v oboru min 5 let, řidičský průkaz, čistý trestní rejstřík, zodpovědnost a spolehlivostNabízíme : Dobré mzdové podmínky dle praxe a zkušeností + zaměstnanecké benefity jako příspěvek na penzijní a životní připojištění, smlouvu na dobu neurčitou, zvýhodněné vstupy do wellness i pro rodinné příslušníky, zvýhodněnou rekreaci, zaměstnanecké stravování (případně i ubytování), zázemí stabilní firmy.

 • Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost