Elektrotechnik až 50.000 + služební automobil
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Dejvice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme stavební firma působící na trhu od roku 2008 zabývající se kompletními revitalizacemi staveb od zateplování fasád po opravy střech balkonů a teras včetně oprav elektroinstalací.

Co Vás u nás čeká? -Určení technologických postupů při výrobě nebo montáží elektrotechnických výrobků-Stanovování způsobů uspořádání průběhu a technických podmínek výroby nebo provozních procesů-Spolupráce na optimalizaci výroby a technologických procesů-Příprava a spolupráce při realizaci technologických změn ve výrobním procesu-Kontrola dodržování technologických postupů na pracovištích.

 • Spolupráce při stanovení postupu kontroly jakosti-Vedení stavby a její rozpočty-Cenová kalkulace-Spolupráce při reklamacích-Komunikace s pražskou PREBez čeho se u nás neobejdete?
 • Schopnost komunikace-Vést tým lidí a dotahovat věci do konce-Zkušenost a zodpovědnost-Vyhláška č.50 PODMÍNKOUA proč se k firmě přidat?
 • protože jsme přátelský kolektiv pracující ve stabilní společnosti s nadnárodním působením.Navíc nabízíme velkou škálu zaměstnaneckých benefitů : -Prémie a bonusy za odvedenou práci-Služební auto i k soukromým účelům-Notebook-Služební telefon-4 týdny dovolené-Sickdays-Práce na HPP-Směnnost Po-Pá víkendy volné-Kancelář v Praze a KadaniBudeme se těšit na Váš životopis!Vzdělání : Vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost