Samostatný konstruktér ve strojírenství
Siempelkamp Handling Systeme BOHEMIA, s.r.o.
Plzeň, Czech Republic
před 10 hodinami
source : Hitprace

Zavedená pobočka velké německé strojírenské firmy Siempelkamp s více než dvacetiletou tradicí ve strojírenské oblasti rozšiřuje své kanceláře v Mariánských Lázních, v Domažlicích a v Plzni a vy se můžete stát součástí našeho kolektivu na pozici samostatný konstruktér ve strojírenství.

Požadujeme : - jazykové znalosti : NJ - optimálně stupeň B1, popř. AJ- znalost práce s PC - Microsoft Office, Windows, znalost některého CAD softwaru - např.

AutoCAD, 3D CAD (Creo Parametric, Inventor), event. CAD Medusa- samostatné zpracování zadaných úkolů uvedených v popisu činnosti- znalost norem a orientace v technické dokumentaci- schopnost týmové i samostatné práce, flexibilita, zaměření na výkon a kvalitu.

Místo výkonu práce : v jedné ze tří poboček kancelář Nerudova 312, Mariánské Lázně, kancelář Zahradní 362, Domažlice, kancelář Revoluční 56a, PlzeňNabízíme : - přátelské pracovní prostředí- výše platu dle dosaženého vzdělání, odbornosti a praxe- 13.

plat, stravenky - nástup možný ihned - pracovní smlouvu na dobu neurčitou- pružnou pracovní dobu. - místo výkonu práce : v jedné ze tří poboček dle vlastního výběrNástup možný ihnedKontakt předem telefonicky nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost