Montážní dělník/dělnice elektronického zařízení
FOXCONN CZ s.r.o.
Pardubice
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce Parduibce. Koho hledáme?Za úspěchem každé společnosti stojí její zaměstnanci. A proto hledáme člověka, který rád pracuje rukama a umí je správně použit.

Přidejte se k nám na cestě k ještě většímu úspěchu. : -)Co u nás budete dělat?Aby naši zákazníci obdrželi své objednávky včas, musí výroba pracovat společně a kvalitativně.

U nás budete dělat montáž výrobků, testování, kontrolu, balení a přípravu k expedici, Řekli jste si, že to neumíte? Nevadí! My Vás to naučíme, stačí jen chtít!Co nabízíme?

Stabilní práci a stálý příjem.Odpovídající finanční ohodnocení.5 týdnů dovolené.Teplé obědy / večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).

3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, anebo si vyberte něco úplně jiného ).

Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu ).

Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další).Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další ).

Min. 3.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.Máte kamaráda / známého a chcete pracovat s ním společně? Přiveďte ho k nám a dostanete 10.

000 Kč za doporučení nového zaměstnance! : -) Místo je vhodné pro absolventy. První kontakt telefonicky, e-mailem, na výběrovém řízení - U Zámečku 27, Pardubice, každou středu ve 13 hodin.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost